Moon Rabbit coin nedir?, Moon Rabbit coin nereden alınır?

kriptopara.co.in

Bu yazımızda Moon Rabbit coin nedir?, Moon Rabbit coinin nasıl satın alınacağı konusunda size bu yazıda rehberlik edeceğiz. Moon Rabbit coin birkaç kripto para borsasında listelenmiştir. Ancak, diğer büyük kripto para birimlerinin aksine kullanılarak satın alınamaz.

Bu para, önce herhangi bir itibari para borsasında Ethereum satın almak ve daha sonra bu coinde işlem yapan bir borsaya transfer etmekle elde edilebilir.

Moon Rabbit coin nedir?

Moon Rabbit coin, küresel olarak herhangi bir projenin Yetki Alanlarını (Blockchain veya kripto, genel amaçlı, DeFi, NFT, eSpor veya başka bir şey) başlatmasını sağlayacak Substrat tabanlı bir Layer0 ve Layer1 altyapısı oluşturmuştur.

AAA coin nedir?

Longevity DAO bizim amiral gemisi projemizdir ve Web3 ve kripto para biriminden yararlanarak uzun ömürlü ekosistemi güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Moon Rabbit coin yorum

Ağımız şu anda hole.moonrabbit.com adresinde faaliyete geçti ve her hafta başka yargı bölgeleri ekliyoruz.

Moon rabbit gate io

Seri girişimci ve Forbes List ödüllü Angel Versetti tarafından kurulan Moon Rabbit, gelişen bir kripto ekosistemi ve Uzun Ömürlü bir güç merkezi olmak istiyor!

kriptopara.co.in

AAA Coin Geleceği nedir?

Moon Rabbit coin fiyatı kaç?

Moon Rabbit coin güncel fiyatı 0.00 dolar. Coinmarketcap’te 2930 sıradadır ve son zamanlarda yazıldığı sırada yüzde 0.82 oranında artmıştır.

Moon Rabbit’in güncel fiyatı 0.001969 dolar, 24 saatlik işlem hacmi 2.829.786 dolar.

Moon Rabbit Coin’in USD fiyatlandırma fiyatı gerçek zamanlı olarak güncellenir. Moon Rabbit son 24 saatte yüzde 1.92 arttı.

CoinMarketCap’teki mevcut konum #2927 dir ve canlı piyasa değeri sağlanmamıştır. Dolaşımdaki arz tükeniyor ve maksimum arz tükeniyor.

Moon Rabbit altcoin nereden satın alacağınızı merak ediyorsanız, şu anda Moon Rabbit’te işlem yapmak için önde gelen borsalar Uniswap (V3), BitMart, MEXC, Bitglobal ve Hotbit’tir.

Moon Rabbit coin nereden alınır?

Bu borsalardan satın alabileceğiniz diğer yerler şunlardır:

Moon Rabbit coin hangi borsada

  • HotBit (ABD yatırımcılarına izin verir)
  • MXC (ABD yatırımcılarına izin verir)
  • Bilaxy
  • OKEx
  • Huobi Global A.Ş.

Yukarıda listelenen borsalara ek olarak, yüksek günlük işlem hacimlerine ve büyük bir kullanıcı tabanına sahip bazı popüler kripto borsaları. Bu, paralarınızı istediğiniz zaman satabilesiniz ve işlem ücretlerinin makul olmasını sağlar. Ayrıca bu borsalara katılmanız önerilir.

Moon Rabbit orada listelendiğinde, zaten önemli sayıda işlem hacmine kaydolmuş tüccarlar sağlar, bu da size bazı fantastik ticaret olanakları sağlanacağı anlamına gelir!

Moon Rabbit coin nasıl alınır? – Adım adım kılavuz

Adım 1 – BTC’nin yanı sıra istenen miktarda Bitcoin elde etmek için gereken para miktarını seçin. Ödemeniz gereken tutarın tamamı, istediğiniz Bitcoin miktarına ve geçerli piyasa fiyatına (tüm ücretler dahil) göre görüntülenir. Ancak, önce toplam ücreti belirtmeyi seçebilirsiniz, ardından sistem sipariş tutarını sizin için otomatik olarak belirler.

BTC Satın Al” a tıklayın. Siparişinizi onaylamadan önce feragatnameyi ve Kullanım Koşullarını okumanız gerekir. Memnun kaldıktan sonra, sekmeyi işaretleyerek ve “Ödemeye Git” e yönelerek siparişinizi onaylayın.

Kredi kartı bilgilerinizin yanı sıra kişisel bilgilerinizi de girin. Bundan sonra, “Şimdi Öde” yi tıklayın ve bilgilerinizi doğrulamasını bekleyin.

Son olarak, belgeniz sistem onayladıktan sonra kabul edilecek ve sipariş alımını onaylamak için bir e-posta gönderilecektir. Bundan sonra, satın alınan BTC veya Ethereum Binance hesabınıza yatırılır.

Adım 2 – Binance yatırımınızla Moon Rabbit (AAA) satın alalım.

Ancak, her kripto para birimi Binance’te değiştirilemez. Bu nedenle paralarımızı Moon Rabbit (AAA) işlem görebileceği bir borsaya aktarmalıyız. Aynı adımları attıysanız, Binance ile yaptık ve Bitcoin’lerinizi aktarmaya hazırsınız.

Adım 3 – Binance ile yaptığımız adımların aynısını yaşadıysanız; Takasa hazırsın. Moon Rabbit (AAA) ticareti yapan borsalardan birinde işlem hesabınızı oluşturduktan sonra, BTC’nizi Binance’ten bu özel borsaya aktarmanız gerekir.

Bunu başarmak için cüzdan sisteminizi kullanın. Ardından, sağ üstte imlecinizi cüzdana kaydırın ve “Para Yatır” seçin. Bu bölümde, 2FA’nın etkinleştirildiğinden emin olmalısınız. Belirteç bölümünün altındaki “BTC“yi bulun ve görünen “Para Yatırma Adresi” ni kopyalayın.

Bu aşama zor olabilir, ancak bir banka havalesinden daha az karmaşıktır. Ancak, benzersiz BTC cüzdan adresinizi kopyaladıktan sonra Binance’e dönün ve Bitcoin’lerinizi aktarın.

Adım 4 – Şimdi Bitmart’a dönmeli ve gönderdiğiniz Bitcoinlerle Moon Rabbit (AAA) satın almalısınız.

Ardından “Exchange” i seçtiğinizde bir işlem menüsüne gönderilirsiniz. Hotbit ticareti Sol sütunda “BTC” çiftini seçtiğinizden ve arama alanına “AAA” girdiğinize emin olun.

Para biriminizi değiştirdiyseniz, tıklayın ve sayfanın ortasında bir AAA/BTC fiyat grafiği görürsünüz. En temel satın alma siparişi türü için “Pazar” seçeneğini belirleyin.

Ayrıca, yüzde düğmelerini kullanarak satın almalara harcamak için tutarınızı veya BTC depozitonuzun bir yüzdesini seçebilirsiniz.. Her şeyi iki kez kontrol ettikten sonra “AAA Satın Al“a tıklayın. Moon Rabbit’in var!

Moon Rabbit coin pasif staking tekniklerine sahiptir, bu da bir kullanıcının pasif temettü toplamaya başlamak için MoonRabbit’i tutması gerektiği anlamına gelir.

Pasif staking’e ek olarak MoonRabbit coin ekşi, zaman içinde likidite geliştiren ve ekleyen, fiyat tabanını kademeli olarak artıran yerleşik bir likidite mekanizması sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Запрос Tрансакции

Введите адрес, хэштег транзакции, блок или хэштег.

Сделать Запрос
В результате поиска вы будете перенаправлены на другую страницу....

SORGULAMA YAPIN

Bir adres, islem hash'i, blok yuksekligi ya da hash giriniz.

Sorgulama Yap
Arama sonucunda baska sayfaya yonlendirileceksiniz..

Inquire a Transaction

Enter an address, transaction hashtag, block, or hashtag.

Make an Inquiry
As a result of the search you'll be redirected to another page...