Kripto Para HaberleriKripto Para HaberleriKripto Para HaberleriKripto Para HaberleriKripto Para HaberleriKripto Para Haberleri

Rich Quack coin nedir?, Rich Quack coin hangi borsada

kriptopara.co.in

Bu yazıda, Rich Quack coin fiyat tahmini, Rich Quack coin nasıl satın alınacağını ve daha fazlasını anlatacağız.

Rich Quack coin nedir?

2021 yılında kripto dünyasında yüksek bir büyüme oranı ve gelişme gören diğer mem token’lar gibi, Rich Quack coin genellikle coin piyasasında fiyat ve sahip sayısı olarak yükselen bu tür kripto paralardan biridir.

Dogecoin, Shiba Inu ve diğerleri gibi büyük paralarla başlayan genel büyümesiyle, meme tokenları kripto endüstrisindeki yeni akım haline geldi. Yatırımcıların ve kullanıcıların bu tokenlar ve bu kripto paralarla ilgili her şey hakkında bilinmesi gerekir.

İşte yatırımcıların bu coin için yatırım yapmadan önce bilmeleri için gerekli olan Rich Quack coin hakkında bazı temel bilgiler:

 • Rich Quack, Binance Smart Chain’de Hyper-deflationary token adı verilen bir mem tokendır.
 • Coin, yatırımcıları ve sahiplerini “Sürtünmesiz verim üretimi (Frictionless yield generation)” adı verilen bir sistemle ödüllendirmeye odaklanıyor.
 • Bu ödül sistemi biçimi, sahiplerinin coinlerini yatırmasına veya ücretlerin dağıtılmasını beklemesine gerek kalmadan tokenlarda kazanç elde etmelerine izin verir.
 • Her yerdeki sahipler ve kripto kullanıcıları tarafından güvenilen yatırım ve fon toplama için güvenilir bir platform olma hedefiyle.
 • Bu, yatırımcıların ve sahiplerinin daha kolay kazanabileceği loto oyunları ve jackpot oyunları ile kripto alanını kullanıcılar için daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.
 • Akıllı sözleşmenin bu projedeki tüm ücretleri ve ödülleri ödüllendirdiğini ve bu ödüllerin hemen kullanıcıların cüzdanlarında gösterildiğini anlamak önemlidir.

Quack coin geleceği nedir?

Rich Quack coin 9 Haziran 2021’de işlem görmeye başladı ve o zamandan beri sahipleri ve yatırımcıları topluyor. Pirinçte artan bir artış ve madalyonun değeriyle, madalyonun çoğu yatırımcının dikkatini çekmesine ve fiyatta önemli bir artış görmesine şaşmamak gerekir.

Birçok kripto meraklısı ve uzmanın tahmin ettiği gibi, zaman geçtikçe paraların değerinin artmaya devam edeceği tahmin ediliyor.

Rich Quack sözleşme adresi nedir?

Yatırımcılar bu coin için yatırım yapmadan önce Rich Quack altcoin hakkında bazı temel bilgileri anlamalıdır, çünkü bu, fonlarını doğru yatırım konusunda en iyi kararı vermelerine yardımcı olacaktır. Rich Quack coin piyasa değeri nedir?

İşte Rich Quack coin’in tokenomikleri:

 • Rich Quack coin’in toplam arzı 100 Katrilyon, yani 100.000.000.000.000.000’dır. Bu, çoğu meme tokenlarının küçük harfli paralara yatırım yapmak isteyen yatırımcıları çekmek için kullandığı önemli bir stratejidir.
 • Bu yüzdenin bir kısmının kullanıcının ödülü için, diğer kısmının likidite için tutulduğu ve diğer kısmının yanık ve geliştiricinin cüzdanı için tutulduğu bir şekilde bölündüğü her işlemde %12 işlem ücreti vardır.
 • Geri alım ve yakma için kullanılan toplam madeni para arzının %30’unu ve bir diğeri ve havuz ve çekiliş için %20 daha kaldı.

Bu, Rich Quack coin’in temel dağılımıdır ve yatırımcıların bu jetonla bir ticarete girmeden önce bu bilgilere sahip olması gerekir.

Rich Quack fiyatı kaç dolar?

Bu makalenin yazıldığı tarih itibarıyla Rich Quack coin’in fiyatı 0,00 dolardır. Rich Quack sözleşme adresi ise– 0xD74b782E05AA25c50e7330Af541d46E18f36661C.

Rich Quack coin nasıl alınır?

Rich Quack coin henüz Binance ve Coinbase gibi büyük ticaret ve kripto borsa platformlarında listelenmemiş olsa da, bu coin hâlâ yatırımcılar ve kullanıcılar için başka araçlar kullanılarak satın alınabilir ve bu coini Moon ve HODL’ de saklayabilirsiniz.

Rich Quack coin Pancakeswap ve Trust Wallet

Trust Wallet’ta Pancakeswap takasında Rich Quack coin’i nasıl satın alacağınız hakkında adım adım bir kılavuz:

 • Kullanıcılar Binance ve Coinbase gibi önemli borsalar için Bitcoin, BNB gibi büyük koinleri satın alabilir.
 • Zaten satın alınan BNB’yi Güven Cüzdanı’na çekin, DApp’lerin bulunduğu uygulama bölümüne gidin ve açın.
  Burada, DApps bölümünde, lütfen PancakeSwap’a gidin ve açın.
 • From” bölümünde, işlem için istenen BNB sayısını girin ve “Kime” bölümünde, gösterilen madeni para listesinden Zengin Şarlatan sikkesini seçin veya belirteci içe aktarmak için arama çubuğuna jetonun akıllı sözleşme adresini girin.
 • Son olarak, değişimi gerçekleştirmek için platformda gösterildiği gibi “Takas” düğmesine tıklayın.
  Tamamlandığında, Rich Quack coin hemen kullanıcının cüzdanında saklanacaktır.

Rich Quack coin yorum

Piyasadaki son dalgalanmasıyla, Rich Quack coin ekşi, daha fazla yatırımcı ve kullanıcının bu projenin bir parçası haline gelmesiyle, coin pazarında en iyi mem token olduğunu kanıtladı.

Yatırımcıların fonlarını herhangi bir kripto para birimine yatırmadan önce bu jetonları ve diğer kripto paraları araştırmaları da çok tavsiye edilir.

Rich Quack coin hakkındaki düşüncelerin neler? Yorum bölümünü kullanarak fikir ve fikirlerinizi paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Запрос Tрансакции

Введите адрес, хэштег транзакции, блок или хэштег.

Сделать Запрос
В результате поиска вы будете перенаправлены на другую страницу....

SORGULAMA YAPIN

Bir adres, islem hash'i, blok yuksekligi ya da hash giriniz.

Sorgulama Yap
Arama sonucunda baska sayfaya yonlendirileceksiniz..

Inquire a Transaction

Enter an address, transaction hashtag, block, or hashtag.

Make an Inquiry
As a result of the search you'll be redirected to another page...