Serum coin nedir?

kriptopara.co.in

Serum coin güçlü bir değişim platformu ile piyasaya damga vuran birçok güçlü altcoine benzer şekilde, Serum Dex Coin de aynı kategoridedir.

Serum coin nedir?

Serum coin, temel odağı yağlar ve birçok blockchain platformunun övünemeyeceği işlemlerin ve işlemlerin güvenilir bir şekilde yürütülmesi olan bir blockchain platformudur.

Platform ayrıca, kripto para birimi ve kripto alım ticareti söz konusu olduğunda yatırımcıların karşılaştığı başlıca zorluklardan biri olan düşük işlem maliyeti ve farklı işlem ve işlemlere yönelik ücretleri nedeniyle yatırımcılar ve kullanıcılar için işlemleri kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Serum coin geleceği nedir?

Dijital ve token dünyasındaki popülerliği ile DeFi sistemi, Ethereum‘da çalıştığı için yüksek eleştirilerle karşı karşıyadır ve bu da yüksek gaz ücretleri anlamına gelir.

Serum Dex coin, blockchain’deki merkezileşme sorunlarını ve bir blockchain’in sunduğu diğer teknik sorunları çözer. Serum token, kullanıcıların protokol ücretlerinde ve hatta oy haklarında indirim almasına izin verdiği için yatırımcıları için belirlenmiş bir ödül modeline de sahiptir.

Serum coin kurucusu kimdir?

Serum projesi Solana Vakfı, FTX ve diğerleri de dahil olmak üzere farklı gruplardan oluşan bir grup tarafından oluşturulmuştur.

Serum platformu, temelinin ve tasarımının çoğuna kripto dünyasındaki farklı başarılı blockchain platformlarının tasarımları üzerinde çalışıyor gibi görünüyor ve bu onu çok dinamik ve çeşitli hale getirdi.

Projenin büyümesi ve gelişmesi serum vakfı tarafından tamamen desteklenmektedir.

kriptopara.co.in

SRM coin nedir?

Serum coin nasıl satın alınır?

Serum coin, yatırımcının tercihine ve tercihine bağlı olarak birçok işlem ve değişim platformunda satın alınabilir.

Bu borsalardan bazıları Binance, OKEX, FTX, Bitz’dir. Bu borsalar, yatırımcıların istedikleri zaman kullanmak üzere Serum Jetonunu kripto cüzdanlarında kolayca almalarına ve saklamalarına izin verebilir.

Serum belirteci, bu makaledeki temel adımlardan ve yönergelerden kolayca elde edilebilir.

Serum coin nasıl alınır? Adım Adım Kılavuz

Serum token henüz itibari para ile satın alınamadığından, bu parayı saklamak veya işlemler için kullanmak isteyen yatırımcılar için almanın bazı temel yolları vardır.

  • Adım 1 – Coinbase, Serum coin Binance ve diğer önemli borsalar dahil olmak üzere tanınmış bir borsaya kaydolun.
  • Adım 2 – Cüzdanınızı yeni oluşturulan ve doğrulanmış cüzdanda bu önemli borsalarla finanse edin. Bunu, Bitcoin gibi önemli bir coin satın almak için kredi kartınızı kullanarak yapabilirsiniz.
  • Adım 3 – Zaten satın alınan bitcoin’i Serum belirtecini kabul eden ve işlem yapan doğrulanmış bir cüzdana gönderin. Bu, yatırımcıların Serum Dex Coin’i almasına yardımcı olacak bir sonraki adımı kolaylaştıracaktır.
  • Adım 4 – Gönderilen bitcoin’i yeni cüzdanda, yatırımcı tarafından yeni cüzdandaki işlemler ve işlemler için kullanılabilecek bazı Serum belirteci ile değiştirin.

Bu basit adımlar sayesinde yatırımcılar ve kripto kullanıcıları serum jetonlarını cüzdanlarına kolaylıkla alabiliyor.

SRM Coin iyi bir yatırım mı?

Kripto para dünyasındaki potansiyel büyüme ve gelişimi ile Serum Dex coin’in, geleceğe doğru gerçekten güçlü umutlara sahip bir coin olduğu kanıtlanmıştır.

Bu makalenin yazıldığı tarihte olduğu gibi, dolaşımdaki Serum Dex madeni paralarının sayısı 54.861.111 SRM ve toplam 10.000.000.000 SRM kaynağıdır.

Serum Dex Coin (SRM) fiyatı?

Serum Dex Coin’in sözleşme adresi SRMuApVNdxXokkk5GT7XD5cUUgXMBCoAz2LHeuAoKWRt ve fiyatı 10.20 dolar ve CoinMaretCap’te #126’da çok iyi bir konumda yer alıyor.

Solana platformu üzerine inşa edilen Serum Dex coin, olabildiğince güvenlidir, çünkü Solana platformu büyük görevlerinden biri olarak işlemlerde maksimum güvenlik sunar.

Serum Coin (SRM) fiyat tahmini

Serum Dex coin’in fiyatının, kripto dünyasında güçlü bir ekosistem inşa etme konusunda zaman geçtikçe artmaya devam etmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Запрос Tрансакции

Введите адрес, хэштег транзакции, блок или хэштег.

Сделать Запрос
В результате поиска вы будете перенаправлены на другую страницу....

SORGULAMA YAPIN

Bir adres, islem hash'i, blok yuksekligi ya da hash giriniz.

Sorgulama Yap
Arama sonucunda baska sayfaya yonlendirileceksiniz..

Inquire a Transaction

Enter an address, transaction hashtag, block, or hashtag.

Make an Inquiry
As a result of the search you'll be redirected to another page...