BlokzincirGenelKripto Para Haberleri

Yükselişiyle XRP ve Solana Gibi Piyasaya Damga Vurabilir! Analist Bu Altcoin’in 1’i 2 Yapmasını Bekliyor!

Üst düzey kripto para analisti ve trader’ı Bluntz, büyük bir akıllı sözleşme Blockchain’i Cosmos’un yerel varlığı ATOM’da yükseliş beklediğini açıkladı. Analist, ATOM’da yüzde 100’ü bulan bir hareket beklerken, yakın zaman önce değerini ikiye katlamasını öngördüğü Solana‘nın SOL’unu da takibe devam ettiğini söyledi.

ATOM İçin Yüzde 100’ü Bulan Yükseliş Öngörüsü

Anonim kripto para analisti Bluntz, yılın en düşük seviyelerine yakın bir seviyede işlem gören birlikte çalışılabilirlik Blockchain’i Cosmos‘un yerel varlığı ATOM’un değerini ikiye katlayabileceğini söyledi.

Analiste göre, ATOM yükselen bir kanal içinde işlem görüyor ve kısa süre önce üç dalgalı düzeltme formasyonunu tamamlayarak yeni bir yükseliş trendinin radara girmesini sağladı:

Diğerleri kadar sert koşmayan harika görünen bazı altcoinler’i avlıyorum ve şu anda en çok ilgilendiğim altcoin ATOM. Haftalık zaman diliminde güzel bir yapıda ve temiz bir üç dalgalı hareketini tamamladı. Bence yüzde 100 yükselme potansiyeli bulunan bir altcoin.

ATOM, yazım sırasında son 24 saatte kaydettiği yüzde 1,92 düşüşle 9,85 dolardan el değiştiriyor.

Solana’nın SOL’unun Takip Etmeye Devam Ediyor

Bluntz, mahkemenin XRP kararının ardından yukarı yönde sert hakaret eden ve Ethereum (ETH) rakibi olarak gösterilen Solana‘yı (SOL) da takip etmeye devam ediyor. Analist, “SOL, bu ay tüm büyük altcoinler arasında en iyi performans gösterenlerden biri oldu.” dedi.

Analist, bir aydan daha kısa bir süre önce 13 dolar civarında fiyatlanan Solana’nın üç dalgalı bir düzeltme formasyonunu tamamladığını ve değerini ikiye katladığı büyük bir çıkış yapma potansiyeli bulunduğu öngörüsünde bulunarak “Beğendiğim altcoinler’den biri de SOL. Büyük bir destek seviyesinden güçlü bir tepki gösterdi ve yüksek zaman dilimlerinde temiz üç dalga hareketini tamamladı. Bence bu yukarı yönde yüzde 100’lük bir potansiyele sahip ve ben nadiren böyle şeyler söylerim.” açıklamasında bulunmuştu.

SOL, bu yazının hazırlandığı sırada son 24 saatte yaptığı yüzde 0,39 yükselişle 28,86 dolardan işlem görüyor.

Başa dön tuşu
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.