BlokzincirGenelKripto Para Haberleri

665 Gün Sonra Oh Be Dediler! En Büyük 25 Kripto Para Arasına Geri Döndü Yükseliş Sürebilir!

Okuma Süresi: 2 Dakika

ABD Adalet Bakanlığı tarafından tehdit olarak görülen popüler altcoin geri dönüş sinyalleri gönderiyor. Ve hızla toparlandı. Popüler altcoin önümüzdeki günlerde daha fazla toparlanma görebilir. Yüzde 35 artışla en büyük 25 kripto para arasında dönen altcoin için sıradaki hedef kaç dolar? Güncel veriler ve tahminler hangi seviyeye işaret ediyor?

Monero (XMR) Artar Mı?

Monero (XMR) fiyatı, 10 Haziran’daki yılın en düşük seviyesine (diğerleri gibi) ulaştıktan sonra önemli ölçüde toparlandı. Boğalar güçlü kalmaya devam ediyor ve kazanımlar iade edilmedi. Kısa ve orta vadede XMR Coin için yükselişin devam edebileceğini gösteren bazı önemli sinyaller var. Eğer Bitcoin fiyatı da 30.000 dolar üstünde tutunursa bu yatırımcılara daha fazla kazanç getirebilir.

XMR için haftalık zaman dilimi analizi, fiyatın 5-12 Haziran haftasında 130 dolarlık yatay destek alanından sıçramasından bu yana önemli ölçüde arttığını gösteriyor. Bu hafta, fiyat 665 gündür yerinde olan uzun vadeli azalan direnç çizgisinden çıkıyor. Böyle uzun vadeli bir yapıdan kopuş, önceki düzeltmenin tamamlandığını gösterir. Ancak, XMR fiyatı henüz bu direnç çizgisinin üzerinde bir kapanış yapamadı. XMR Coin yatırımcıları buna rağmen “oh be” dedi ve alımlarını hızlandırdı.

XMR Coin Yorum

Haftalık zaman dilimi okumaları hala belirsiz olsa da, günlük zaman dilimi kararlı bir şekilde yükseliş görünümü sağlıyor. Bunun birkaç nedeni var. İlk olarak, XMR fiyatı 10 Haziran’daki yılın en düşük seviyesinden bu yana hızla artmıştır. Şimdiye kadar fiyat, herhangi bir geri çekilme yaşamadan %34 oranında arttı. İkinci olarak, Monero’nun fiyatı 29 Ocak’tan bu yana devam eden kısa vadeli alçalan direnç çizgisinden çıktı. Bu, kısa vadeli düzeltmenin tamamlandığının bir işaretidir. Ayrıca, XMR fiyatının 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyesinin üzerine 164 dolardan hareket etmesiyle de destekleniyor.

Eğer beklendiği gibi fiyat artmaya devam ederse XMR Coin 260 dolara tırmanabilir. Bu yükseliş tahminine rağmen 164 dolar altında kapanış 140 dolar bölgesinin testi ve kırılması ihtimalini masaya getirecek.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Запрос Tрансакции

Введите адрес, хэштег транзакции, блок или хэштег.

Сделать Запрос
В результате поиска вы будете перенаправлены на другую страницу....

SORGULAMA YAPIN

Bir adres, islem hash'i, blok yuksekligi ya da hash giriniz.

Sorgulama Yap
Arama sonucunda baska sayfaya yonlendirileceksiniz..

Inquire a Transaction

Enter an address, transaction hashtag, block, or hashtag.

Make an Inquiry
As a result of the search you'll be redirected to another page...