BlokzincirGenelKripto Para Haberleri

Kripto Para Borsası Devi Binance Son Bombasını Patlattı: Binance Messenger

Kripto para borsası devi Binance, sürpriz bir hamle ile kendi sosyal uygulaması Binance Messenger’ı başlattı. CyberConnect (CYBER) üzerine inşa edilen Binance Messenger adı verilen sosyal uygulama şu anda iOS için App Store’dan indirilebiliyor.

Binance Messenger’a Merhaba

Kripto para borsası Binance, CyberConnect üzerine inşa edilen kendi sosyal uygulaması Binance Messenger’ı başlattı. Arama, buluşma ve mesajlaşma için tek bir uygulama olarak gösterilen Binance Messenger ile kullanıcılar istediği zaman istediği yerde birbirleriyle iletişim kurabilecekler. Binance’in sosyal uygulaması kullanıcılarına sorunsuz bir konferans deneyimi sunarken, ekip üyeleri için etkili bir iletişim kanalı sağlıyor.

iOS cihazlar için App Store’dan indirilebilen Binance Messenger henüz Android cihazlar için Google Play Store’da ulaşılabilir durumda değil ancak sosyal uyulamanın yakında Android cihazlar için de kullanıma sunulması bekleniyor.

Binance Messenger Sonrası CYBER’ın Fiyatı Fırladı

Binance Messenger’in başlatılması ve uygulamanın CyberConnect üzerine inşa edilmiş olması protokolün hizmet token’i CYBER’in fiyatının sert şekilde artmasına neden oldu. CoinMarketCap’in verilerine göre Binance’in sosyal uygulamasının görünmesinden önce 6,16 dolar civarında işlem gören CYBER, gelişme sonrası yükselişe geçti. Altcoin‘in fiyatı yüzde 12,76 artışla 6,76 dolara çıktı.

CyberConnect, geliştiricilerin ERC-4337/Account Abstraction kullanarak sosyal uygulamalar oluşturmasını sağlayan ve kullanıcıların dijital kimliklerine, içeriklerine, bağlantılarına ve etkileşimlerine sahip olmalarını sağlayan Web3‘ün en eski ve en büyük sosyal ağıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Запрос Tрансакции

Введите адрес, хэштег транзакции, блок или хэштег.

Сделать Запрос
В результате поиска вы будете перенаправлены на другую страницу....

SORGULAMA YAPIN

Bir adres, islem hash'i, blok yuksekligi ya da hash giriniz.

Sorgulama Yap
Arama sonucunda baska sayfaya yonlendirileceksiniz..

Inquire a Transaction

Enter an address, transaction hashtag, block, or hashtag.

Make an Inquiry
As a result of the search you'll be redirected to another page...