Kripto Para HaberleriKripto Para HaberleriKripto Para HaberleriKripto Para HaberleriKripto Para HaberleriKripto Para Haberleri

Chainlink’te (LINK) Yeni Zirve Umutları! Altcoinde Metrikler Yükselişte!

Kısa süreli değer kaybının ardından Chainlink (LINK) boğaları tekrar piyasaya girdi ve token’ın fiyatını yukarı çekmeye başladı. Son yükseliş trendi bir kez daha yatırımcılara LINK’in yeni zirvelere ulaşması umudunu verdi.

LINK’te Yüzde 70 Artış

LINK, önemli kazançlar kaydetmesinin ardından yatırımcıları uzun süredir mutlu. Altcoin yalnızca son 30 gün içinde LINK’in değeri %70’ten fazla arttı. Ancak Chainlink boğaları piyasaya yeniden girmekte hızlı davrandılar ve bir kez daha ralli başlattılar. 21milyon.com’a göre LINK, son 24 saat içerisinde %2,4 oranının üzerinde artış gösterdi. Yazı kaleme alındığında 7,4 milyar doların üzerindeki piyasa değeriyle 13,44 dolardan işlem görüyor ve bu da onu 12. en büyük kripto yapıyor.

Ayrıca token’ın işlem hacmi fiyatıyla birlikte arttı. Bu durum yatırımcılara daha iyi günler için umut vermiş olabilir. Popüler bir kripto analisti olan Crypto Tony, bir tweet’inde LINK’in fiyatının önümüzdeki günlerde 13,50 dolar hedefine ulaşmasını beklediğini açıkladı. LunarCrush’a göre LINK’in sosyal hakimiyeti geçen hafta %16 artarken altrank’ı da gelişti.

LINK’te Analitik Raporları

CryptoQuant’ın verileri, piyasada LINK üzerindeki satın alma baskısının hakim olduğunu ortaya koyuyor. LINK’in borsalardaki net mevduatının son yedi günlük ortalamaya göre düşük olması nedeniyle durum böyle görülebilir. Chainlink’in toplam holder sayısı da geçen hafta arttı. Ancak buna rağmen LINK’in borsalar içindeki ve dışındaki arzının sıkı sıkıya bağlı olduğu belirtiliyor. Örneğin LINK’in MVRV oranı son birkaç günde önemli ölçüde arttı.

Ağ büyümesi de yüksek seviyede, bu durumda token’ı transfer etmek için daha fazla yeni adresin oluşturulduğu anlamına gelebilir. Öte yandan LINK’in son 24 saat içinde en iyi 100 ETH balinasının tuttuğu kripto paralar listesinde dokuzuncu sırada yer alıyor. Belirtilen tüm ölçümler göz önüne alındığında analistlere göre, LINK’in yakın vadede 13,5 dolara ulaşma olasılığı muhtemel.

Başa dön tuşu
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.