BlokzincirGenelKripto Para Haberleri

Popüler Altcoinde Dava Sonrasında Uzlaşma Mesajı! Şimdi Ne Olacak?

Okuma Süresi: 2 Dakika

SEC’in kripto baskısı ve kripto para piyasasında artan belirsizliğin ortasında, Cardano yatırımcıların ilgisini toplamayı başardı. Kripto para biriminde son gelişmeler neler?

Cardano Geliştirmeleri!

Kurucu Charles Hoskinson’ın XRP topluluğu ile aradaki boşluğu doldurmaya yönelik son çabaları, Cardano’nun (ADA) geleceği hakkında tartışmaları ateşledi. Topluluk bu gelişmeleri hevesle takip ederken ADA’da son durum ne?

Bu Cardano fiyat tahmininde, ADA için olası destek seviyelerini değerlendirmek ve gelecekteki fiyat hareketlerine ilişkin içgörü sağlamak için son olayları, piyasa trendlerini ve teknik göstergeleri ele alındığı belirtiliyor. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, daha önce XRP topluluğunu çevrimiçi eleştiri yaptıkları için eleştirdikten sonra onlarla uzlaşmaya açık göründüğü öne sürüldü.

Bu jest, özellikle devam eden SEC kripto baskısının ortasında, kripto para birimi sektöründe birliği korumak için çok önemli olabilir. Charles Hoskinson ve XRP topluluğu arasındaki gerilim, XRP topluluğunun bazı üyeleri tarafından zorbalığa maruz kaldığını açıkladığında Ekim 2022’de zirveye ulaştı.

Bununla birlikte Charles Hoskinson barışı yeniden sağlama çabası içinde toplumla olan ilişkisini düzeltmeye kararlı olduğu belirtildi. Kesin eylem planı henüz belirlenmemiş olsa da, Charles Hoskinson’ın toplulukla uzlaşmaya istekli olduğunu ifade ettiği için XRP’yi alenen eleştirmekten kaçınması beklentileri sürüyor.

Charles Hoskinson Açıklamaları!

Öte yandan resmi Twitter hesabında bir tweet paylaşarak kripto para piyasasını şaşırttı. Bu durum, özellikle SEC’in Cardano’yu (ADA) menkul kıymet olarak ilan etmesini takiben, Charles Hoskinson’ın topluluk içinde birliği güçlendirme çabası olarak yorumlandı.

Pek çok kişi Hoskinson’a kamuoyu eleştirilerini resmi olarak sona erdirmek ve XRP topluluğuyla daha olumlu bir ilişki kurmak için bir Twitter etkinliği düzenlemesini önerdi. Böyle bir olayın detayları henüz netleşmezken, gelecekte bu konuların ele alınması için adımlar atılacağına inanılıyor.

Binance ve Coinbase gibi büyük borsalara karşı son eylemlerinin de gösterdiği gibi, hiçbir kuruluşun SEC’in düzenleyici erişiminden muaf olmadığı aşikar hale geldi. XRP topluluğunun bazı üyeleri, şimdi birleşmemenin gelecekte tüm kripto para birimi sektörü için daha önemli sorunlara yol açabileceğini kabul ederek barış çağrısına olumlu yanıt verdi. Charles Hoskinson’ın uzlaşma hareketinin, kripto para birimi endüstrisinin karşılaştığı mevcut zorluklarda gezinmeye katkıda bulunması beklediği belirtildi.

Başa dön tuşu
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.