BlokzincirGenelKripto Para Haberleri

Hazırlığınızı Yapın, Bu Altcoin’ler 10000x Yapacak! BTC ve ETH’de Patlama Bekleyen Ünlü İsim Paylaştı!

BitMEX borsasının kurucu ortağı ve eski CEO’su Arthur Hayes, altcoin kralı Ethereum‘un (ETH) altı haneli bir fiyata ulaşabileceği tahmininde bulunurken, Bitcoin (BTC) için büyük yükseliş beklentisini yineledi. İşte Hayes’in hem ETH hem de BTC öngörüsü.

Bitcoin’de 1 Milyon Dolar, Ethereum’da 100 Bin Doları Bekliyor

Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden Arthur Hayes, kişisel X (eski adıyla Twitter) hesabından kripto para piyasasında yükselişe geçme vaktinin geldiğini belirtti. Hayes, en büyük altcoin için bir hedef belirleyerek fiyatının 100 bin dolara ulaşmasını beklediğini açıkladı.

Bu hedef seviye, güncel fiyatlarla Ethereum için yüzde 4,669’luk bir artışa denk geliyor. Dahası, BitMEX’in eski CEO’su, Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağı yönündeki büyük tahminini tekrarladı.

Hayes, önceki blog yazısında para birimlerinin dünya genelinde değer kaybettiğini ve bu eğilimin devam etmesi durumunda en akıllı ticaretin kripto paraya yönelmek olacağını belirtmişti. BitMEX’in eski CEO’su, Bitcoin ve Ethereum’u kriptonun rezerv varlıkları olarak değerlendirirken, diğer her şeyi ise beş para etmez olarak nitelendirmişti.

Kriptodaki Diğer Büyük Fırsatlar

Hayes, Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra, kripto para piyasasında daha yüksek riskle birlikte daha yüksek getiri potansiyeli sunan başka fırsatların da bulunduğunu vurgulayarak Layer-1 ve merkeziyetsiz uygulama altcoin’lerine dikkat çekti ve şu ifadeleri kullandı:

Diğer Layer-1 Blockchain’lerine dikkat çekmek isterim ki bunlar Ethereum ağı üzerinde önemli parçalar olduğunu iddia ediyorlar. Örneğin, Solana bu konuda öne çıkıyor. Bu projeler ayı piyasası sırasında olumsuz etkilendiler. Bu nedenle, aşırı dip seviyelerden yükselebilirler ve cesur yatırımcılar için büyük getiriler sağlayabilirler. Ancak, bu projelerin hepsi hala Ethereum’u geçemeyecek kadar abartılmış shitcoin’lerdir, çünkü Ethereum’un aktif geliştiricilere, merkeziyetsiz uygulama (dApps) aktivitesine ve kilitlenen varlıkların toplam değerine kıyasla son derece zayıflar.

Son olarak, her türlü dApps ve ilgili altcoin’lerin ralli yapacağını düşünüyorum. Bu en heyecan verici olanı, çünkü burada 10 bin kat getiri elde etmek mümkün olabilir. Elbette, aynı zamanda çok daha güçlü durmak gerekiyor ancak risk olmadan getiri olmaz.

Başa dön tuşu
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.