BlokzincirGenelKripto Para Haberleri

Ünlü Şirket Binance Listeli Altcoin’i Biriktirmeye Başladı! Fiyat Yükseldi

Kripto para dünyasında şirketlerin altcoin yatırımcıları dikkat çekiyor. Her bir alımda yatırımcılar hangi altcoin projelerine giriş yapıldığını merak ediyor. Bu adımlar aynı zamanda projeye yönelik olarak da bir güvenin yansıması olarak değerlendiriliyor. Böylece yatırımcılar da ünlü şirketlerin aldığı altcoin’lere akın ediyorlar. Son hamle ünlü şirket Amber Group’tan geldi.

Amber Group Altcoin Alımlarına Devam Ediyor

Şirketin son alımlarına yönelik hamlesini X sayfasından The Data Nerd bildirdi. The Data Nerd’e göre şirket 12 saat önce önemli bir alım gerçekleştirdi. Buna göre Amber Group ile ilişkili 0x011 adresi kripto para borsası Binance’ten milyon dolarlık bir alım yaptı. Yatırım yapılan altcoin Optimism oldu.

optimism alimi cointurk

Şirket 5,2 milyon dolar değerinde 2 milyon 840 bin adet OP tokeni satın aldı. Son üç günde şirketin altcoin Optimism’e yönelik yatırımları ise dikkat çekiyor. Buna göre Amber Group son üç gün içinde 9 milyon 370 bin dolara eşdeğer 5 milyon 370 bin adet OP tokeni satın almış durumda.

Satın Alımlar Sonrası OP Fiyatı

Bu satın alımların kripto para piyasasında önemli bir karşılığı bulunuyor. Buna göre özellikle fiyatta önemli artışlar görülebiliyor. Şirketin ilk satın alımlarından bu yana da çarpıcı fiyat değişimleri dikkat çekiyor. Buna göre altcoin Optimism, şirketin ilk yaptığı günden bu yana %27’lik bir artış gerçekleşmiş durumda. CoinMarketCap verilerine göre Optimism fiyatı yazıyı yazarken 1,87 dolar seviyesinden işlem görüyor. Son bir günde yüzde 11’lik bir artış söz konusu.

op fiyati cointurk

Kripto para fiyatında bu denli bir artışın olması sadece şirketin değil yatırımcıların da Optimism’i tercih ettiklerini gösteriyor. Ayrıca yaşanan fiyat hareketi token’ın piyasa dinamikleri üzerinde kayda değer bir etki olduğunun da bir işareti. Netice olarak şirketin hareketinin yatırımcı duyarlılığını önemli ölçüde etkilediğini söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.